NOVINKY
     
 
Z 24-hodinového hokejového maratónu bol nakoniec 16-hodinový,
ľad nevydržal


V dňoch 17. a 18. februára 2012 športový klub SPORT TREND organizoval 24-hodinový hokejový maratón. Ten však musel byť nakoniec z dôvodu oteplenie skrátený na 16-hodín.

Maratón sa začal v piatok o 14.00 hod. so štvorhodinovým meškaním oproti avizovanému štartu, pričom sa s touto alternatívou uvažovalo. Bol prispôsobený hokejovým podmienkam, ale aj faktu, že sa hralo akoby pod otvoreným nebom, keďže žiarsky štadión nie je uzatvorený. Na ploche sa striedali v dvoch družstvách skupinky hráčov, ktoré si zabezpečovali aj suchú úpravu ľadu. Oteplenie, ktoré prišlo z piatka na sobotu však spôsobilo, že zalievaný diery a ryhy v ľade nezamŕzali a jeho kvalita sa v skorých ranných hodinách natoľko zhoršila, že maratón musel byť o 6.00 hod. ráno ukončený. Tohto príjemného športového podujatia sa zúčastnilo 41 hokejových nadšencov, ktorí si otestovali svoju výdrž a zaspomínali na časy, keď bola v Žiari nad Hronom prevádzkovaná ľadová plocha.

Fotografie nájdete TU ..


 
     
 
     ROZPIS KORČUĽOVANIA PRE VEREJNOSŤ

 
 
     
Oficiálna internetová stránka športového klubu SPORT TREND. Copyright © 2010 SPORT TREND, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.            Online návštevníci: